Успіх приходить до наполегливих.


Наполеглива праця і розвиток природних нахилів є найкращими помічниками активній молодій людині,яка бажає стати успішною.
Часто чуємо, що молодій людині важко реалізувати свій потенціал у сучасній суспільно-політичній ситуації, мовляв є різні перешкоди: відсутність підтримки з боку старших, нестабільне матеріальне становище, невідповідність освітньої системи інтересам молодої людини, відсутність місць для розвитку певних мистецьких нахилів.
Проте той, хто дійсно бажає досягнути успіху, завжди шукатиме можливості для цього.
А наполеглива праця і розвиток природних нахилів є найкращими помічниками активній молодій людині. На підтвердження цього історія дівчини, яка  у свої 20 років є володаркою численних нагород престижних всеукраїнських та закордонних танцювальних конкурсів, неодноразовим призером  Чемпіонів зі спортивного бального танцю в Голландії, Італії,  керівником клубу спортивно-бального танцю «Лінія», що входить до складу Асоціації Спортивного танцю України.
«Я танцюю тому, що щаслива, я танцюю тому, що вільна», цей вислів відомої танцівниці  Тоші Браун, взяла собі за девіз Анна Саверська, коли мама відкрила для неї світ танцю.
Нині 5-курсниця, студентка Європейського університету, спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», упродовж 5-ти років займається із дітками віком від 5 до 14 років. «У тепер уже далекому 2003 році, мій тренер Сергій Олександрович Корочанський, (нині Президент Рівненського обласного осередку Асоціації спортивного танцю України, - авт.) , запропонував створити власну танцювальну студію», - ділиться спогадами Анна, - пропозиція мене зацікавила і за підтримки мами вирішила втілити це у життя. Спортивно-бальний танець – найвишуканіший вид спорту, адже він стирає грані між власне спортом і мистецтвом. Головне завдання, яке стоїть переді мною – пропагування і популяризація цього виду танцю, як форми самовираження особистості. Бажання танцювати хоча б раз у житті виникає у кожного. Хтось займається цим професійно, хтось у такий спосіб висловлює свої емоції, комусь це просто допомагає розслабитися, відпочити. Вміння виразити себе у танці допомагає навчитися відчувати красу».
Творчість колективу «Лінія» відома рівнянам завдяки виступам на загальноміських заходах, як наприклад, День міста, День незалежності. Вихованці клубу постійно демонструють свою майстерність на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях  зі спортивного бального танцю. Танцювальні пари клубу брали участь у найбільших польських змаганнях у Варшаві, де увійшли у десятку найкращих пар Європи.
Зараз колектив займається на базі рівненської загальноосвітньої школи №8 і налічує 60 учасників. Завдяки постійній роботі та високій результативності учасники клубу регулярно беруть участь у обласних танцювальних змаганнях, що проходять у Рівному, Івано-Франківську, Києві, Хусті, Тернополі. 7 березня клуб вітав у себе гостей із міста Хуста та Тернополя.
Самі діти із захопленням розповідають про заняття. Так, Марія Гапоченко, учениця 3 класу, розповідає, що займається танцем уже три роки і мріє у майбутньому стати всесвітньо відомою танцівницею. Із свої партнером,  Михайлом Корчабою, дівчинка блискуче виступила на Міжнародних танцювальних змаганнях «Polish Cup – 2008» у Варшаві, де цю зовсім юну пару включили в десятку кращих пар Європи. Зараз Марія активно працює далі, займається пошуками тренера у Іспанії ( країні танцю – авт.).Інша пара вихованців Анни Саверської, - Дарія Борисова та Ігор Твердо хліб на інших Міжнародних змаганнях у Любліні вибороли призові місця.
Окрім того танцювальний клуб «Лінія» у партнерстві із Рівненським обласним осередком Асоціації спортивного танцю України та танцювальним клубом «Viva», керівник Владислава Костак є ініціаторами щорічного Фестивалю танцю в місті Рівному, у рамках якого відбуваються Відкриті обласні змагання зі спортивного бального танцю. Цього року рівняни мали змогу насолодитися чудовими виступами колективу 7 березня якраз напередодні Міжнародного жіночого дня.
28 березня цього року клуб святкує свій маленький ювілей, 5-річчя успішної діяльності на мистецькому поприщі. За ці роки вдалося чимало досягнути, зарекомендувати себе на численних Міжнародних фестивалях, відвідати багато міст України, взяти участь у провідних українських та світових спеціалістів у галузі спортивного бального танцю та зупинятися на досягнутому члени колективу не збираються.
Керівник «Лінії», Анна Саверська переконана, що попереду ще чимало нових звершень і свій зоряний шлях до успіху її вихованці урізноманітнюватимуть підкоренням все нових і нових вершин.

nvm86ster@gmail.com

Bookmark and Share