СБУ тільки тепер прибрала "своїх" із інститутів


«Служба безпеки вивела усіх своїх співробітників з вищих навчальних закладів. Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко. Цю новину прокоментував Голова Народно-демократичної ліги молоді Павло Вікнянський.

За словами Валентина Наливайченка, відповідні дії проводяться СБУ в рамках програми "декадебізації" відомства.

"СБУ відкликала всіх співробітників з усіх вищих навчальних закладів. Робота під так званими посадами прикриття в українських вищих навчальних закладах непотрібна СБУ", - зазначив він.

Наливайченко також нагадав, що на завдання Президента в рамках цієї програми до кінця року буде проведено реформування СБУ згідно з затвердженою концепцією.

Він також висловив сподівання, що парламент розгляне всі законопроекти, необхідні відомству для завершення цього процесу».

Цю новину прокоментував Голова НДЛМ Павло Вікнянський, який є експертом у питаннях розвитку студентського самоврядування та реформування системи вищої освіти в Україні.

Пан Павло зазначив, що скоріше за все мова йде не про красиву таку "декагебізацію", увага - через 18 (!) років із дати повалення радянської імперії - а про банальну оптимізацію коштів і економію під час "кризи". На його думку, виші з-під пильного ока держави ніхто випускати не буде, адже вони є потенційним осередком соціального неспокою. Вірогідно, що СБУ в вищій освіті просто перейде до більш сучасних способів, так би мовити, роботи.

За матеріалами Української правди

 

Bookmark and Share