Молодь очікує відповідь від Губернатора


10 березня 2009 року в приміщенні Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Островського відбувся круглий стіл на тему "2009 рік – Рік молоді в Україні, очікування на позитивні зміни та перспективи для молоді Хмельниччини". Організатором круглого столу виступила ХМО ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив". Передумовою проведення такого заходу стало проголошення 2009-го року Роком Молоді Указом Президента № 616/2008 "Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді" з метою підвищення ролі молоді в розбудові демократичного громадянського суспільства, створення належних умов для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку молодих громадян.
    Участь в круглому столі взяли близько 30 чоловік - це лідери молодіжних громадських організацій, активісти студентського самоврядування та активна молодь Хмельниччини. Вони мали нагоду подискутувати разом з Олександром Петровичем Яковюком, начальником Управління у справах сім»ї, молоді та спорту, Сергієм Миколаєвичем Аніськовим, заступником начальника міського управління у справах сім'ї та молоді м. Хмельницького та Олесем Анатолійовичем Вітряним, депутатом Хмельницької облради, членом постійної комісії з питань освіти науки, культури, молоді, спотру та туризму. Спеціально, для участі у круглому столі у Хмельницький завітав один з лідерів молодіжного руху всеукраїнського рівня, Голова ВМГО "ФРІ", Віталій Шабунін. До участі круглого столу долучилися також представники місцевих медіа: ХОД ТРК "Поділля-Центр", "Ексклюзив" та "Контакт".
    З поміж іншого, під час роботи круглого столу обговорювалося питання неналежного фінансування молодіжної політики на теренах області, як було озвучено в ході дискусії ця цифра є однією з найнищих в Україні, також обговорювалися проблеми з відсутністю прозорого конкурсу молодіжних проектів та відсутності реальних дорадчих органів. Всі учасники зійшлися в тому, що рівень фінансування молодіжної політики є, обурливо, низьким і його потрібно збільшувати. Депутат Олесь Анатолійович запевнив, що Рада готова збільшити фінансування, проте для цього повинна зробити відповідний запит Адміністрація. На що, в свою чергу, Олександр Петрович відповів, що він особисто клопотав про збільшення фінансування перед Начальником фінуправління. Для того, щоб це питання остаточно, учасниками круглого столу було вирішено створити робочу групу, котра напрацює текст відкритого офіційного звернення молоді Хмельниччини до Голови Обладміністрації, з вимогою збільшити рівень фінансування галузі. Також було вирішено робити подібні зібрання молодіжного активу регулярними. Наступну зустріч вирішили робити через місяць, на якій розглянути і проаналізувати реакцію представників влади на звернення молоді та обговорити подальші злагоджені дії молодіжного руху Хмельниччини.
    17 березня, рівно через тиждень, напрацьоване робочою групою звернення за підписом організатора круглого столу, Руслана Рохова, було передано в адміністрацію. Наразі, молодь очікує відповіді від Губернатора.

Прес-служба ХМО ВМГО "ФРІ"

 

Причіплений файлРозмір
офіційне звернення до Голови Хмельницької ОДА.jpg130.7 КБ

Bookmark and Share