Найсильніші студенти м. Києва


11:00. Тут зібрались найсильніші студенти ВНЗ м. Києва — ну вболівальники сьогодні потішаться! Щойно тільки розпочалась реєстрація учасників, як уже дівчата не відводять поглядів від своїх кумирів, яких тут, до речі, зібралось чимало. Що ж тут казати — в Національному Технічному Університеті України «Київський політехнічний інститут» розпочинається чемпіонат з армрестлінгу серед вищих навчальних закладів м. Києва! Заявки на участь подали команди наступних ВНЗ: НТУУ «КПІ», КНУ ім. Т.Г.Шевченка, КСУ, КНУТД, КНПУ «Драгоманова», ММК, КНУБА, ДЕТТ.
 
12:00 — дійство починається. Ведучий оголошує організаторів заходу, а саме: Профспілковий комітет студентів НТУУ «КПІ», Студентську раду студмістечка НТУУ «КПІ», Департамент з навчально-виховної роботи КПІ, спортивний студентський клуб армспорту «Папай», Міжуніверситетський медико-інженерний факультет НТУУ «КПІ».
Чемпіонат відкрито, і вже до столу викликають два учасника з вагової категорії до 65 кг для змагань на ліву руку. Час летить, і вже визначаються переможці на ліву руку у вагових категоріях до 65, 75, 85, 95 та більше 95 кг. Перша половина чемпіонату вже позаду, а боротьба на праву руку збирає в рядах цікавих спостерігачів все більше і більше студентів. В залі панує дух конкуренції: нікому не охота здавати позицій. І щоразу, як діло доходить до фінальної боротьби у ваговій категорії, все закипає. Всі відчайдушно та патріотично вболівають за свій ВНЗ. Студенти з запалом підтримують своїх побратимів, вигукують їхні прізвища, зичать перемоги. Міміка учасників за столом, які зчепились у поєдинку на руках, виказує всю непростоту армспорту. Та й «папараці» скільки поналітало — у них, певно, свій поєдинок — на кращий спійманий фотомомент.
 
16:00. Турнір наближається до логічного завершення. Останні поєдинки — на визначення абсолютних чемпіонів, і останні вигуки в підтримку найсильніших. Хто ж набрав найбільшу кількість балів на лівій та правій руці? Який ВНЗ здобуде командну першість? Голова суддівської колегії —  президент Київського обласного осередку армрестлінгу, майстер спорту України Хіценко Микола Петрович —  сьогодні підраховує кількість перших місць у вагових категоріях.
Отож, маємо наступні результати:
Кожна вагова категорія (на обидві руки) — ряд фіналістів. В абсолютній ваговій категоріїї (права рука) перемагає Курдеча Олексій (НТУУ «КПІ»). Друге місце посідає Бідаш Юрій (КСУ), третє — Щеглюк Богдан (КНУ ім. Т.Г.Шевченка). А отже командну першість завойовує НТУУ «КПІ».
 
Нагородити переможців грамотами, медалями та цінними подарунками було запрошено:
Заступника голови Профспілкового комітету судентів НТУУ «КПІ» — Гаврушкевича Андрія;
Заступника голови первинної профспілкової організації КНУ ім. Т.Г.Шевченка — Шамрая В’ячеслава;
Голову Студентської ради студмістечка НТУУ «КПІ» — Мазур Марину.
Варто відзначити, що в армреслінзі важлива не лише сила рук, а й м’язева міць всього тіла. Ось чому для досягнення найкращого результату так важливі різнобічне атлетичне тренування, швидкість, витримка ну і, розуміється, доля хитрості. Сьогодні назва «армрестлінг» замінена на «армспорт», та внесено як вид спорту до програми міжнародних олімпійських ігор.
 
Інформаційний відділ Студентської ради студмістечка
 та Профкому студентів НТУУ «КПІ

Бесплатно закачать программы в компьютер.

Bookmark and Share