МІНІСТР ЗАПОЧАТКУВАВ ВІРТУАЛЬНІ ДИСКУСІЇ ЩОДО РЕФОРМ ОСВІТИ


Іван Вакарчук з приходом на посаду міністра освіти і науки впровадив принцип державно-громадського управління освітою. В лютому 2009 року міністр започаткував інтернет-дискусії щодо освітньої політики країни.  Вперше в Україні міністр у  віртуальному просторі відкрито обговорював зміст політики міністерства.

Міністр освіти і науки Іван Вакарчук поспілкувався з дописувачами на сайті «Українська правда». Дискусія відбувалася навколо публікації міністра «Екзаменаційна сесія як вона є», яка була написана саме з метою започаткувати широку розмову про стан і якість системи оцінювання знань українських студентів.

Міністр відповів на найбільш актуальні запитання, розглянув висловлені дописувачами в коментарях і на шпальтах «Української правди» пропозиції.  Іван Вакарчук подякував учасникам розмови за цікаве спілкування і пообіцяв продовжити дискусії на нові важливі для сучасної освіти теми.

Іван Вакарчук з приходом на посаду міністра освіти і науки впровадив принцип державно-громадського управління освітою. Він  започаткував постійно діючі експертні семінари-обговорення найбільш актуальних питань. МОН проводить широкі наради з освітянською громадою щодо важливих напрямів політики Міністерства. Громадяни можуть ознайомитися з проектами рішень на сайті МОН та надати свої пропозиції.   В лютому 2009 року міністр започаткував також віртуальні інтернет-дискусії щодо освітньої політики країни.

Прес-служба МОН

Bookmark and Share