Визначені перші фіналісти Ліги КВН «Волинь»


19 березня, у Народному домі «Просвіта» в Луцьку сміялись усі, оскільки там проходив перший півфінал ліги КВН «Волинь», організований Волинською обласною організацією «Народно-демократична ліга молоді»

      

            Глядачів розважали чотири місцеві команди веселих та найкмітливіших. Це були «Позитивні віруси» та «Бонуси» із Волинського національного університету імені Лесі Українки, «Форс-мажор» із Луцького національного технічного університету та збірна Луцька «25-й кадр»

         Команди змагалися за звання найвеселіших у чотирьох конкурсах: візитка, розминка, імпровізація та СТЕМ (студентський театр естрадних мініатюр), які проходили під лозунгом весни та кохання.

          Повноваження Феміди виконували: журналіст Волинської обласної державної телерадіокомпанії Костянтин Яворський, капітан команди «Фонтан» Руслан Місюк, ведучий радіостанції «Луцьк» Сергій Ткачук, редактор Відкритої Київської ліги КВН Олександр Мельник. Головував директор Ліги КВН «Волинь» Валерій Пельц.

           Згідно з оцінками журі, найкраще публіку смішила збірна «25 кадр» (33,4 бала). Друге місце посіла команда із ВНУ «Позитивні віруси» (31,6 бала). 

           Як розповів голова журі Валерій Пельц: «За всіма планами організаторів до фіналу  мали потрапити лише дві команди, однак, в останній момент, журі вирішило, що гідною участі у заключному раунді Ліги є ще команда «Форс-мажор» (29,4 бала), яка посіла третє місце». Відповідно, до фіналу не потраплять лише «Бонуси».

            Крім цього, глядачі також імпровізуючи розважали усіх присутніх. Щоб виграти приз від спонсора гри, вони складали веселі віршики та слогани про нього. Таким чином дисконтну картку від мережі супермаркетів отримали три автори найоригінальніших і найсмішніших міні-шедеврів.
 

Довідка: Ліга КВН «Волинь» створена в лютому 2009 року з ініціативи Волинської обласної організації «Народно-демократична ліга молоді». В рамках Ліги відбудеться ще один півфінал, наприкінці квітня, та фінал, наприкінці травня.

Bookmark and Share