Кризовий центр в Ужгороді для від Центру соціальних служб для молоді


В Ужгороді на початку 2004 року при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор А.Е.Поляк) створений Кризовий центр соціально-психологічної допомоги, який надає соціальні послуги, тимчасовий притулок та харчування клієнтам (у тому числі з дітьми), які опинилися у складних життєвих обставинах чи перебувають у кризовому стані.
У Кризовому центрі соціально-психолочної допомоги протягом минулого року тимчасово проживали чи отримували допомогу 32 осіб.
Вирішено житлові проблеми 9 осіб, працевлаштовано – 5, до медичних установ направлено двох, розшукані батьки однієї особи.
2005 рік клієнти Кризового центру соціально-психологічної допомоги (керівник Т.В.Стерук) зустрічали радісно та весело, з ялинкою, феєрверками та великими сподіваннями поліпшити своє життя з допомогою фахівців центру, які докладають усіх зусиль для того, щоб люди почували себе у безпеці, стали врівноваженими та окріплими для подальшого кращого життя.
Приємним та незабутнім моментом стало народження первістка – у молодої мами, клієнтки центру 15 лютого народився хлопчик. Нині вона впевнена у собі і знає, що у неї все буде гаразд, вона має сили та підтримку спеціалістів центру. Бажаємо молодій мамі та новонародженому міцного здоров’я та успіхів у житті.
Ви опинилися у кризовій ситуації та не бачите з неї виходу ? Дзвоніть. Тел. 63-80-07

А.Е.Поляк, Закарпатський обласний центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.

Bookmark and Share