Катерина Ющенко обіцяє сприяти молодим літераторам


Катерина Ющенко обіцяє сприяти молодим літераторам і попросила їх «не збиватися на манівці, шукаючи власне світобачення». Про це ІА „Гаряча Лінія” повідомили в прес-службі глави держави.
Такими думками дружина Президента України поділилася з журналістами після нагородження переможців та дипломантів щорічного Міжнародного конкурсу кращих творів молодих українських літераторів «Гранослов», яке відбулося сьогодні в Українському домі.
На запитання журналістів, чи писала вона поезію у свої молоді роки, дружина Президента відповіла: «Так, коли була студенткою, пробувала писати».

ДОВІДКА 1999 РОКУ:
Щорічний Міжнародний конкурс кращих творів молодих українських літераторів “Гранослов” започаткований в 1991 році і проводиться Державним комітетом молодіжної політики, спорту і туризму України з метою сприяння національно-культурному відродженню України, популяризації української мови та творів українських авторів, поліпшенню роботи з творчою молоддю, підтримки молодих талановитих українських поетів та прозаїків, видання їх перших книжок.
На конкурс представляються твори дітей та молоді віком до 35 років, що мешкають в Україні та українській діаспорі. За минулі 10 років через “Гранослов” пройшло понад 1700 поетичних та прозових рукописів.
Після ознайомлення членів журі з творами, що надійшли на конкурс, та їх обговорення визначаються рукописи переможців, які видають окремими книгами. Також відбираються рукописи, автори яких нагороджуються дипломами.

Bookmark and Share