В Івано-Франківську відбувся чемпіонат з розкладання наметів: „Ми не спимо” !


Всього приймало участь 10 команд: 3 з міста Івано-Франківськ і 7 з районних центрів. Всі команди – учасники громадської організації „Чиста Україна”. Змагання пройшли під гаслами – „Ми не спимо” і „Дамо 100 днів президенту Ющенку” !
Перемогла команда з м.Івано-Франківськ, що називалася націоналісти. Вона розклала великий намет перед входом до Івано-Франківської ОДА за 1 хв. 17 секунд !

ПОПЕРЕДНЯ ІНФОРМАЦІЯ:
Всеукраїнський чемпіонат з розкладання наметів на асфальті
Підтримуючи молодіжну народну ініціативу Всеукраїнська молодіжна організація „Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) оголошує всеукраїнський чемпіонат з розкладання наметів. Чемпіонат відбудеться в кожній області, а переможці обласних змагань візьмуть участь у Всеукраїнському, який відбудеться під стінами адміністрації Президента і на Майдані.
Рекомендованими місцями проведення чемпіонатів в областях є підніжжя будівель ОДА, прокуратури, міліції.
Участь у конкурсі безкоштовна, а найкращі учасники будуть нагороджені недорогими але цікавими призами.
Конкурс проводиться щорічно, у дні святкування річниці помаранчевої революції, але у виняткових випадках змагання в областях можуть проводитися позачергово і безперервно. В останніх випадках найкращі учасники можуть нагороджуватися позачергово, наприклад посадами і кабінетами в будівлях що пікетуються.

Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ)
м.Київ, вул. Турівська, 31/28, 8050-3725100
www.fri.net.ua, fri@poshta.org.ua

Bookmark and Share