Лідери молодіжного руху Хмельниччини заявляють !


Коаліція молоді „Оновлення влади” заявляє: ми, лідери молодіжного громадського руху області, висловлюємо глибоку стурбованість та занепокоєння тим фактом, що всупереч задекларованих Президентом України принципам оновлення кадрів, на Хмельниччині формуються тенденції до збереження застарілої системи управління, яка довела свою неефективність впродовж останніх років.

У зв’язку з цим, ми створюємо коаліцію молодіжних організацій „Оновлення влади” і закликаємо майбутнє керівництво області до якомога ефективнішого використання потенціалу принципової, чесної, професійної молоді, яка була авнгардом Помаранчевої революції та завжди відверто і безкомпромісно відстоювала ідею приходу чесної влади на чолі з Президентом В.А.Ющенком.
Особливо нас як молодіжних лідерів турбує ситуація із Хмельницьким обласним управлінням у справах сім’ї та молоді. Ми вважаємо, що керівництво цього управління не спроможне підтримувати та втілювати в життя високий рівень соціальних перетворень, які мають відбутися із обранням нової влади. Натомість ми пропонуємо доручити питання державної молодіжної політики особі, котра має авторитет серед патріотичної молоді.
В свою чергу, ми забов’язуємось всебічно підтримувати високий рівень роботи державних органів на професійному рівні та в плані громадських акцій на підтримку виконавчої влади.
У зв’язку вищевикладенним, ми залишаємо за собою право використовувати усі можливі механізми громадського контролю за діями влади в межах закону.

Під заявою вже підписалися:
Коаліція молоді „Наша Україна”, О.Майданюк
ГО „Чиста Україна”, Р.Карабаєв
ХОМГО „Молодий Народний Рух”, Л.Резуник
Вільна Ініціатива „Студентська Хвиля”, Д.Чухась
ХОМГО „Характерне Козацтво”, А. Попик
МГО Клуб „Молодий Політик”, С.Гідзула
ХОМГО „Спілка Української Молоді”, О.Бевза
МГО „Фундація Регіональних Ініціатив”, І.Олійник
ГО „Українська народна молодь”, В.Дмитришин
ХОМГО „Молодий Рух Хмельничинни”, Н.Перевізник

КОНТАКТИ: 8(050)3762825

P.S.
У м.Хмельницькому пройшла прес-конференція молодіжних організацій що об’єднують патріотичну молодь міста та ви рішили утворити коаліцію молодіжних громадських організацій.

Bookmark and Share