Підтримувати талановиту молодь - наш обов`язок


Саме такими словами розпочав свою зустріч з талановитою черкаською молоддю міський голова Анатолій Волошин. Започаткований з ініціативи мера, цей захід вже встиг стати доброю традицію і вже другий рік поспіль близько 100 найталановитіших дітей нашого міста мають нагоду поспілкуватись у вільному режимі з Анатолієм Волошиним, розповісти йому про свої здобутки, перемоги і показати свої таланти.
Цього року, окрім дітей, на зустрічі були присутні представники міської влади, управління освіти, комітету молоді, відділу культури, вчителі і тренери, батьки та багато інших. За словами керівників галузей, які разом з міським головою вручали черкаським талантам грамоти та енциклопедії, ці діти є справжніми зірками не тільки у межах свого міста, а й на всеукраїнському чи світовому рівнях, тому, як ніхто заслуговують на увагу та підтримку.
Вітаючи присутніх міський голова зазначив: "Всі ви прекрасні, талановиті, розумні, але всі ці якості нічого не варті без працелюбства і наполегливості. Ви можете пишатися собою і своїми досягненнями. Впевнений, що це тільки перші ваші перемоги".
Слова вдячності, як з вуст міського голови, так і з вуст дітей, линули на адресу вчителів та тренерів, яким вихованці завдячують своїми перемогами.
До речі, багато присутніх відвідують цей захід вже вдруге, оскільки не тільки не зупинилися на досягнутому, а й зуміли примножити свої здобутки. Серед них і Дрига Дар`я - учениця ДМШ № 1 - переможець ІV Всеукраїнського дитячого фестивалю-конкурсу народної музики "Первоцвіт-2004", і Чемпіон України з сучасних з танців Ярослав Сухенко (ІV світове місце у номінації "хіп-хоп") та багато інших. За словами останніх, їм дуже подобається так форма зустрічі з владою. Подякували діти і міському голові за підтримку та додатковий стимул працювати.
Наприкінці зустрічі, яка проводилась за активної підтримки кіно- палацу "Салют", окрім традиційного фото на згадку, усі бажаючі, а їх виявилось чимало, отримали автограф міського голови Анатолія Волошина.

www.ckrada.com

Bookmark and Share