В Інтернеті з’явився новий молодіжний сайт – www.national.org.ua


Він належить Всеукраїнській молодіжній організації „Національний Альянс” і присвячений... краще самі зайдіть і подивіться: www.national.org.ua.

Довідка:
Ідею створення нової всеукраїнської молодіжної громадської організації під назвою Національний Альянс одноголосно підтримали делегати Установчих Зборів, що відбулися днями в місті Києві. Участь в Зборах взяло 95 представників з 15 областей України.
Новостворена організація об`єднала в своїх лавах молодь народжену „помаранчевою" революцією та один з першочергових своїх кроків вбачає в створенні осередків в усіх областях України. За словами одного з ініціаторів створення Національного Альянсу Юрія Міндюка, вибори Президента України зробили те, над чим всі молодіжні організації працюють вже більше 10 років, - розбудили в молодих людях громадянську свідомість, змусили їх взяти активну участь в житті держави. Тепер надзвичайно важливо правильно скерувати та знайти застосування цій енергії.
Зробити це покликаний, зокрема, і Національний Альянс. Так, організація має на меті сприяння розбудові державності України шляхом поширення національної ідеї. „Національну ідею ми розуміємо дуже широко: від вивчення Тараса Шевченка українською, а не російською мовою, як це й досі відбувається в окремих регіонах, аж до проведення інформаційно-просвітницької роботи про Європейський Союз і європейські цінності в Україні та про Україну і українську культури в країнах Європейського Союзу".
Виходячи з мети та завдань, учасники Установчих Зборів обговорили основні напрямки діяльності організації, зокрема, ті, що вирізнятимуть її з-поміж сотень інших. В першу чергу, це міжнародна діяльність: налагодження співпраці з громадськими та політичними організаціями правого спектру інших країн, обмін досвідом, практична та теоретична допомога, проведення спільних заходів. На окрему увагу заслуговує надання підтримки в самоорганізації молодим людям, українцям за походженням, що є громадянами інших держав, насамперед сусідніх - Польщі, Білорусі, Росії.
По-друге, це проведення активної роботи в інформаційному просторі. Уже зараз розробляється кілька інтернет проектів: по створенню та підтримці порталу, що об`єднав би значний національний ресурс, по створенню ряду сайтів, можливо, не дуже відомих, але українських по суті гуртів та виконаців, поширенню українського софту.
Залишає за собою Національний Альянс і більш традиційну роботу: проведення навчальних семінарів, тренінгів, проведення просвітницької роботи, організація конкурсів, змагань, вікторин; будь-які інші акції спрямовані на залучення молоді до активної громадської роботи, виховання в дусі патріотизму та християнської моралі, поширення української культури.
Організація є відкритою для всіх, кому близькими є її мета та завдання, та хто сповідує її принципи, а в основу ідеології Національного Альянсу лягли такі глибокі поняття, як християнство, патріотизм, традиція та ідеалізм.
Головою Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Національний Альянс" обрано депутата Луцької міської ради Ігоря Гузя.

Bookmark and Share