Хід конем в науковій діяльності


20 лютого на факультеті прикладної математики Чернівецького Національного Університету відбувся захист наукових робіт учнями 9-11 класів. На жаль, цього року в конкурсі брала участь рекордно мала, порівняно з останніми роками, кількість учасників. Їх було всього шестеро. Двоє з них навчаються в Малій Буковинській Академії при ЧНУ, а решта — члени наукових товариств з районів нашої області.
Перший етап конкурсу складався з дев’яти задач, на розв’язання яких давалося три години. Після невеликої перерви юні науковці приступили до основного — другого — етапу конкурсу, власне, до захисту своїх робіт, де мали змогу виявити ґрунтовність своїх знань та глибину розуміння досліджуваного матеріалу.
І ось наукові роботи захищені. Учасники прогулюються, а журі, до якого ввійшли викладачі кафедри математичного аналізу, визначається з розподілом призових місць. До останнього моменту ніхто не знав, хто ж посяде почесне перше місце. Настає кульмінаційний момент: перше місце зайняла учениця 11-А класу ЗНЗ №12, депутат IV-V скликань Чернівецької Міської Учнівської Ради та чемпіон області з шахів серед жінок Нінель Чумак. Вона ж навчається в Малій Буковинській Академії і на весняних канікулах разом зі своїм науковим керівником — професором Володимиром Кириловичем Маслюченком — поїде в Київ для захисту своєї роботи вже на всеукраїнському конкурсі.
Тож побажаємо Нінель та її керівнику успіхів в їх нелегкій справі. І будемо сподіватись, що і в Києві робота Нінель Чумак здобуде перше місце.
Анна Філіпчук, депутат Чернівецької міської учнівської ради від ЗНЗ №31.

КОНТАКТИ:
Філіпчук Анна, (0372)544038
ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА УЧНІВСЬКА РАДА, V скликання
58000, м. Чернівці,
вул. Ломоносова,2, Український Народний Дім,
тел. (0372) 528059,
E-mail: ndim@west.com.ua

Bookmark and Share