Міжєпархіальна зустріч православної молоді


20 лютого 2005 року у Київській Духовнії Академії відбулася Міжєпархіальна зустріч православної молоді - 2005, з нагоди Всесвітнього дня православної молоді. Метою зустрічі був обмін досвідом молодіжного служіння, сприяння відродженню і зміцненню Української Православної Церкви та братське спілкування.
19 лютого учасники зустрічі з єпархій здійснили паломницькі екскурсії по святих місцях Києва. 20 лютого відбулася братська Літургія в церкві Іоанна Богослова. Після Літургії в актовому залі Київської Духовної Академії представники єпархій розказали про свої здобутки і перспективи у роботі з дітьми і молоддю. Привітати учасників прийшов Святіший Патріарх Київський і всієї Руси - України блаженніший Філарет та намісник Свято-Михайлівського золотоверхого Монастиря, ректор Київських духовних шкіл архієпископ Димитрій. На зустрічі було прийнято проект звернення до всечесного духовенства, з проханням більш активного включення молоді в церковне життя, проведення з нею душ пастирської і катехетичної праці, створення при парафіях братств і об’єднань православної молоді для згуртування молодого покоління навколо Церкви. З цією метою планується проведення молодіжних таборів відпочинку, фестивалів, паломництв по святим місцям.
В рамках зустрічі пройшла цікава дискусійна розмова в малих групах на тему "Православне розуміння свободи", де було розглянуто різні точки зору як мирян так і священнослужителів щодо свободи у сучасному світі.
Закінченням зустрічі став концерт духовної музики і церковних пісне співів.
www.hotline.net.ua

Bookmark and Share