Конкурс на участь у проекті «Юридична клініка»


З 21 до 27 лютого серед студентів II-IV курсів Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого у місті Харкові проводиться конкурс на участь у проекті «Юридична клініка».
Проект «Юридична клініка» Харківської обласної молодіжної організації «ВМЕСТЕ» реалізується при фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».
У рамках проекту планується надання безкоштовних правових послуг у вигляді консультацій, проведення освітницьких лекцій для молоді в м. Харкові, які будуть здійснюватися студентами Національної юридичної академії ім. Я. Мудрого. Також передбачається проведення конференцій, семінарів для правового виховання молоді, налагодження зв’язків із юридичними клініками в інших містах України.
Мета проекту:
- Надання безкоштовних юридичних консультацій молоді Харкова і Харківської області у віці від 13 до 25 років;,
- Правове виховання;
- Навчання студентів Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого практичній роботі юриста і ознайомлення їх з рядом важливих питань, пов’язаних з рішенням актуальних проблем сучасної молоді;
- Сприяння формуванню професійної етики майбутніх юристів;
- Залучення студентів до участі в актуальних соціальних справах.

Якщо Ви талановиті, ініціативні і маєте бажання отримати додаткові знання по юриспруденції й практичні навички юриста не на вигаданих, а на життєвих прикладах, то ми чекаємо Вас за адресою: вул. Артема 1, кв.2 середу й п’ятницю з 15.00. Попередній запис проводиться по телефону 706-26-42. (можна проходити тест і без попереднього запису при наявності вільних місць)

Керівник проекту «Юридична клініка» Координатор соціальних проектів Харківської обласної молодіжної організації «ВМЕСТЕ»
Бібік Наталя

http://senat-zavod.ru/ бизнес план производства светодиодных светильников.

Bookmark and Share