ФМЛУ реорганізувався в Лігу молоді Української Громади


28 березня 2009 року було прийнято рішення про реорганізацію Форуму молодих лідерів України в Лігу молоді Української Громади та сформовано оргкомітет Ліги. Це рішення одноголосно підтримали всі форумчани, присутні на зустрічі з Засновником ФМЛУ та Головою Української Громади Ігорем Шевченком.

Ігор Шевченко нагадав, що ФМЛУ був створений за зразком Форуму молодих лідерів світу для молоді в Україні для згуртування, навчання і спільної суспільно корисної роботи. З 2006 року було втілено кілька сотень успішних заходів та реалізовано низку соціально корисних проектів за напрямками молодіжного підприємництва, благодійництва, здорового способу життя, екології, освіти, тощо.

За словами Ігоря Шевченка, сфера діяльності ФМЛУ з часом розширилася і вийшла за ті рамки, які планувалися спочатку. «Через кілька місяців після того, як всі проекти Форуму перейшли в Українську Громаду, виникла ідея переформатувати Форум молодих лідерів у Лігу молоді Української Громади, що є міжнародною організацією з ширшою стратегічною метою та завданнями, які включають в себе і ті напрямки, якими займався Форум».

Ігор Шевченко висловив сподівання, що Ліга молоді Української Громади стане однією з найдієвіших структур Української Громади. Молода людина займатиметься в Українській Громаді тим, що їй до душі і до чого вона готова. Громада всіляко допомагатиме Лізі: організаційно, фінансово, інформаційно.

У процесі обговорення учасники зустрічі висловили низку пропозицій. Зокрема, Олександр Бондаренко зазначив, що потрібно розширити стратегічне бачення мети діяльності «молодіжного крила» Української Громади порівняно з ФМЛУ.

Вадим Трюхан запропонував сконцентруватися на контролі виконання владою своїх декларацій та проводити інформаційно-просвітницькі акції по всій Україні.

Олексій Ніколаєнко звернув увагу на необхідності визначення пріоритетних напрямів діяльності і з цією метою провести опитування.

Ці та інші пропозиції будуть враховані вже сформованим оргкомітетом, який на практиці займеться процесом реорганізації Форуму молодих лідерів України в Лігу молоді Української Громади.

джерело: http://www.mlu.org.ua/cms/content/view/805/488/

Bookmark and Share