…МІЖНАРОДНЕ МОЛОДІЖНЕ ОБГОВОРЕННЯ… ЦІЛІ ТИСЯЧОЛІТТЯ 2005


В Березні-Квітні, напередодні Самміту Тисячоліття 2005, Інтернет Платформа TakingITGlobal.org спільно з UNDP сфокусує увагу молоді на поступі в реалізації Цілей Тисячоліття. Ми запрошуємо молодіжні організації України взяти активну участь у Спільному моніторингу реалізації ЦРТ в Україні та Східній Європі.

UN MILLENIUM CAMPAIGN: ЧАС НАГАДАТИ УРЯДУ ПРО ВИКОНАННЯ “ТИСЯЧОЛІТНІХ" ОБІЦЯНОК

Самміт Тисячоліття +5 відбудеться у вересні в Нью-Йорку. Світові лідери в чергове зустрінуться, щоб дати оцінку власним досягненням із виконання Цілей Розвитку Тисячоліття за 5 років, що минули. Для нас, громадян, прийшов час спитати, а чи здійснено такий поступ узагалі.

Молодь може мати вирішальний вплив на досягнення ЦРТ. Щоб надати молодим людям можливість розповісти про роботу та досвід пов’язаний з Цілями Розвитку Тисячоліття ПРООН, TakingITGlobal та Global Youth Action Network створили спільний проект сприяння молодіжному моніторингу реалізації цілей розвитку тисячоліття.

РОЗПОВІДЬ ПРО ВАШУ РОБОТУ ТА ДОСВІД У МЕРЕЖІ MDG СФОКУСУЄ УВАГУ НА ПРОБЛЕМАХ НАШОЇ КРАЇНИ…

Ми запрошуємо молодіжні організації, громадських діячів, молодь України взяти участь у підготовці контенту міжнародних молодіжних Інтернет платформ – Партнерів ООН: TakingITGlobal.ORG та YOUTHLINK.ORG

Досвід, точка зору вас і вашої організації, історії вашого становлення та індивідуальне бачення шляхів досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття в Україні– стануть відомими молоді Східної Європи, СНД та всього Світу.

Розповіді, статті, есе, коментарі, фоторепортажі та інші матеріали , а головне - готовність розповісти про себе ширшому колу молоді, що бере участь у Millennium Campaing - це ваш внесок у досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття.

З приводу участі контактуйте:

Олексій Кузьменко
Regional Youth Editor
Eastern Europe
UN Millennium Campaign
TakingITGlobal
oleksiy@mdg.takingitglobal.org
www.takingitglobal.org


ВСЕСВІТНЯ МЕРЕЖА MDG:БІЛЬША АУДИТОРІЯ ЗАВДЯКИ TAKINGITGLOBAL.ORG

TakingITGlobal (TIG) - це міжнародна молодіжна організація. Познайомитися з нашою діяльністю, можна завітавши на TakingITGlobal.org –наш багатомовний сайт, що став найвідвідуванішою молодіжною Інтернет платформою у 2004 році. Його створено молоддю різних культур та націй, зацікавленою у спільних діях задля змін.

КВІТЕНЬ-ТРАВЕНЬ:

Протягом цих місяців головною темою TakingITGlobal стануть Цілі Розвитку Тисячоліття. Тож нехай ваші матеріали розкажуть світові про Вас і Україну.

Відділи сайту представлять детальну інформацію про ключові проблеми досягнення ЦРТ у Світі, відповідні молодіжні проекти та програми для молоді. Темі ЦРТ буде присвячено окремий випуск Інтернет газети Panorama, включно із конкурсом на найкраще висвітлення проблеми ЦРТ. У секції Global Gallery сайту буде розміщено фотороботи та мистецькі твори переможців конкурсів.

…МІЖНАРОДНЕ МОЛОДІЖНЕ ОБГОВОРЕННЯ…

Сайт також надасть простір для обговорення ЦРТ та обміну думками із приводу їх реалізації (http://discuss.takingitglobal.org/mdg). Протягом Квітня-Травня до участі в обговоренні будуть запрошені усі відвідувачі та користувачі сайту (більше 70! тисяч).

Bookmark and Share