В Кіровограді відбувся круглий стіл за участю лідерів молодіжних організацій міста та області.


Зустріч розпочав голова обласної організацій «Молодий Народний Рух» Дмитро Сніченко. Він сказав, що на сьогодні МНР заявляє про початок активної діяльності в області. Їхня мета — допомогти новому Президенту України Віктору Ющенку здійснити оновлення влади і виконати свою програму, а також простежити, щоб він не відступився від задуманого та обіцяного. Тому МНР вийшов з ініціативою розпочати збір підписів за відкликання Ганни Антоньєвої з посади народного депутата України та Миколи Чигрина з посади міського голови. Також МНР спільно з іншими організаціями заявляє про початок боротьби з ректорами, депутатами місцевих рад та чиновниками, які займалися фальсифікаціями виборів та репресіями політично активної молоді в регіоні.
Планується скласти чорний список кучмістів та вимагати прийняття заходів до них
Ініціативу МНР підтримали активісти ПОРИ Констянтин Поляков та Олександр Циценко, а також обласні організації Молодіжного Наіоналістичного Конгресу (Сергій Пономаренко), Української Народної Молоді (Андрій Романчук) та Спілки молодих соціалістів (Сергій Іванов).
А голова обласної організації «Батьківщина молода» Роман Колісниченко, який представляв на зустрічі студентів Кіровоградського державного педагогічного університету заявив, що вони не лише підтриують молодіжну ініціативу, а й самі проводять акцію, спрямовану на усунення з посада ректора ВУЗу Валерія Радула, який чинив тиск на студентів під час виборчої кампанії, а його команда зробила чимало порушень у матеріально-технічній діяльності університету.
Ха словами Романа Колісниченка, студентами ВУЗ вже було зібрано понад півтисячі підписів за відставку ректора та передано їх віце-прем’єр міністру з гуманітарних питань Миколі Томенку під час офіційного представлення нового голови ОДА. «Якщо вдасться здобути перемогу, — говорить голова «Батьківщини молодої», — то ми не зупинимося на досягнутому, а будемо допомагати інщшим ВУЗам боротися з нечесними ректорами та викладачами».
На закінчення засідання його учасники вийшли з ініціативою проведення наступної зустрічі з метою обговорення проблем, що існують на даному етапі у ВУЗах та ініціювати створення молодіжної коаліції задля ефективного впливу на владу та адміністрації ВУЗів.

Bookmark and Share