ІІ Всеукраїнська Конференція ВМГО „Українська Народна Молодь”


19.02.2005р. в м. Києві відбулася ІІ Всеукраїнська Конференція ВМГО „Українська Народна Молодь”. До уваги присутніх були представлені та озвучені річні звіти керівництва всеукраїнської та ряду обласних організацій. Щоправда, більшість з виступаючих досить критично відгукнулися про результати власної діяльності, а дехто навіть оголосив роботу ВМГО „УНМ” незадовільною і звинуватив київське керівництво у невмінні організувати і спрямувати роботу (йшлося про неузгодженість дій членів УНМ напередодні та в дні Помаранчевої революції). Логічним продовженням конференції було переобрання голови, членів правління та КРК ВМГО „УНМ”.
Головними претендентами на посаду голови всеукраїнської організації були Юрій Полюхович та Володимир Антошевський. Після представлення своїх програм відбулося таємне голосування, переможцем якого став Володимир Антошевський, який випередив свого суперника всього на 13 голосів.
Заступниками голови стали: Нємчінов Олег (Львів), Коваль Олександр (Черкаси), Сокур Віталій (Київська область), Башняк Леся (Київ).
Членами правління обрано: 1. Фіщук Андрій (Донецьк), 2. Халімон Олена (Волинь), 3. Сиротенко Сергій (Київ), 4. Даревич Романа (Львів), 5.Лукашевич Володимир (Житомир), 6. Полюхович Юрій.
Членами КРК було переобрано: Рябцева Георгія, Чухась Дмитра, Зелинського Максима.
Серед гостей конференції були Кириленко В’ячеслав, Зубко Юрій, Павленко Юрій, які виступили з короткими доповідями про стан та перспективи розвитку молодіжного руху України та ролі УНМ в цьому процесі.
Результатом конференції стало ухвалення плану діяльності УНМ на поточний рік, зокрема: розбудова організації, популяризація ідей УНМ серед української молоді, сприяння втіленню положень виборчої програми В. Ющенка та створення «парасолькової організації», яка б репрезентувала Україну в Молодіжному Форумі Ради Європи.
Делегатами Закарпатської обласної організації «УНМ» були Гасинець Ярослава, Слободян Аня, Риба Андрій.

Bookmark and Share