Перший з’їзд молодих подруж


29 січня 2005 – відбувся Перший з’їзд молодих подруж.
Метою З’їзду було згуртування молодих християнських подруж навколо моделі творення щасливої християнської родини, обговорення духовних, соціальних та інших потреб сімей і визначення подальших практичних шляхів їх забезпечення через організацію діяльності Спільнот молодих подруж.

18-19 грудня 2004 року – Акція Святий Миколай для дітей з малозабезпечених сімей. Дякуємо всім хто долучився до організації та проведення цього заходу!
Активну участь в організації та проведенні акції взяли подружні пари зі Спільнот молодих подруж „Сім’я”. Саме за посередництвом подружніх пар 18 грудня Святий Миколай прийшов до 116 дітей, котрі особливо чекали подарунків. Приготовані християнськими родинами з Канади подарунки та запрошення на святкування Дня Святого Миколая отримали діти з СШ №1 м. Львова, Львівської міської громадської організації „Дорога”, Спільноти взаємодопомоги „Оселя” та діти з малозабезпечених сімей.
Святкування відбулося у неділю, 19 грудня, у приміщенні Українського Католицького Університету. Свято розпочалося Божественною Літургією для дітей, безпосередніми учасниками якої були також батьки запрошених дітей та подружні пари зі Спільнот молодих подруж. Діти у дуже цікавій та доступній формі почули пояснення свята і розповідь про життя і діяльність Миколая Чудотворця.

Анонс:

лютий – акція для дітей з малозабезпечених сімей Львівської облаcті.
березень - усі подружжя мають можливість відвідати семінари та тренінги різної тематики
16-17 квітня - реколекції для молодих подруж
квітень - ЗАПРОШУЄМО УСІХ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ взяти участь у акції Великодня листівка
1 травня - "Ми кривого танцю йдемо..." - запрошуємо усіх на гаївки

Bookmark and Share