Молодь Чернігівщини залучають до журналістики


Конкурс для молодих журналістів "Свіже слово 2005", ініційований рекламною агенцією “Дизель-плюс”, в Чернігівській області проводиться вперше. Його мета – надати молодим і талановитим жителям Чернігівщини можливість проявити себе у сфері журналістики. Редактори газет, радіо і телебачення постійно шукають енергійних і ініціативних молодих людей зі свіжим поглядом на речі та події життя. Водночас в регіоні достатньо творчих особистостей серед старшокласників і студентів, молодих службовців і робітників, які прагнуть реалізувати себе в журналістиці. Саме тому агенція “Дизель–плюс” ініціювала проведення конкурсу “Свіже слово 2005”.

Конкурс триватиме упродовж лютого-березня. Взяти участь у ньому можуть молоді люди віком від 16 до 30 років. На розгляд журі їм треба представити одну чи декілька робіт в роздрукованому чи електронному вигляді, а також заповнити анкету учасника.

Усі роботи будуть розподілені на кілька номінацій: “Соціальні стосунки та право”, “Економіка та політика регіону”, “Спорт, культура, історія, туризм”, “Молодіжна проблематика”. Роботи можуть бути виконані в будь-якому жанрі російською чи українською мовами.

Переможець отримає премію у розмірі 500 гривень, а також приз від спонсора. Конкурсанти, яких визнають найкращими у номінаціях, будуть заохочені преміями по 250 гривень і призами. Роботи переможців будуть запропоновані редакторам місцевих газет для друкування.

Переможці отримають реальні пропозиції з працевлаштування за спеціальністю “журналіст”.
Детальніше про умови конкурсу молжна дізнатися у Чернігівському прес-клубі.

Чернігівський прес-клуб реформ працює за адресою:
м. Чернігів. проспект Миру 21-а, 6-й поверх, офіс 64, 67
тел. (04622) 7-41-71, факс: (0462) 101-612
e-mail: pressclub@gls.cn.ua
Поштова адреса: а/с 52, м. Чернігів, 14000

На фото: організатор конкурсу Ярослав Сухомлин, члени журі Лілія Молодецька, Ірина Мельник та Вікторія Сидорова

Bookmark and Share