У Запоріжжі презентували грантовий конкурс від Програми "Об'єднуємося заради реформ"


9 квітня у Запорізькому прес-клубі відбулася презентація Проекту „Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) та нового грантового конкурсу для громадських організацій.

Учасниками зустрічі стали близько 30 громадських організацій Запоріжжя, Мелітополя та Дніпропетровська, а також представники місцевих мас-медіа.

Менеджери Проекту Юлія Єсмуханова та Ігор Цимбалістий повідомили про мету та завдання Програми. Так, за словами пані Єсмуханової, “Об’єднуємося заради реформ” – це п’ятирічна програма, яка фінансується Агенцією з Міжнародного Розвитку США, та виконується Пакт в Україні. Основною метою UNITER є допомогти провідним громадським організаціям України посилити та консолідувати демократичні здобутки. Програма спрямована як на вирішення системних широких проблем громадянського суспільства, так і на підтримку моніторингових ініціатив у різних сферах громадського життя.

Щодо грантового конкурсу, який оголошено в рамках Програми, то планується здійснити фінансування проектів, які охоплюватимуть широке коло тем, зокрема: контроль за діями місцевої влади, розробка статутів територіальних громад, організація роботи громадських рад, інформаційні кампанії щодо реформ, які здійснюються в Україні, підтримка ініціатив у сферах охорони здоров’я, ЖКГ; зміцнення співпраці між громадським сектором органами місцевої влади та іншими зацікавленими сторонами задля вирішення проблем тощо. Загальний бюджет конкурсу становить $340,000. Середній розмір одного гранту від $10000 до $15000. Взяти участь у конкурсі може будь-яка зареєстрована громадська організація за умови, що вона спроможна ефективно реалізувати проект. Особливо вітаються заявки від коаліцій або мереж громадських організацій. Кінцевий термін подання заявки 27 квітня 2009 року.

Усі деталі на www.uniter.org.ua.

Bookmark and Share