19.02.2005 - вже третій тренінг в рамках нового проекту "Пори"


В суботу всі бажаючі приєднатись до проекту „Юридична реанімація” в рамках цього проекта матимуть можливість прослухати черговий юридичний семінар та поспілкуватись з неординарною і дуже відомою в українському суспільстві і політикумі людиною, а саме: відомим вченим та колишнім Генпрокурором Віктором Шишкіним. Пан Шишкін спільно з Тетяною Монтян розкриватимуть суть такої складної теми як „Виборчі системи”.
Ще один плюс: цієї суботи Ви можете спати на півгодини довше, оскільки семінар почнеться о 09:30
Для тих, хто вперше збирається на тренінг:
Вхід вільний;
Приєднатись до проекту можуть: всі бажаючі - як звернутись за допомогоюконсультацією, так і зголоситись приймати участь в роботі громадської приймальні (чи її віртуальної проекції).
Запізнення: краще не треба=)

Адреса: Ярославів Вал, 9 (м. Золоті Ворота)
Що треба брати: конспект, ручку і бажання вчитись.
Настрій: робочо-позитивний=)


В той час ПОРА-жовта:
Організація художників та діячів культури „Помаранчевий квадрат”, ГК „ПОРА”, оргкомітет автопробігу „Поїзд дружби” та Центр сучасного мистецтва „Дах” за підтримки галереї „Арт-Блюз” проведуть відкриту робочу зустріч з прес-конференцією 21 лютого 2005 року. Під час робочої зустрічі представники організацій обговорять перспективи подальшої спільної діяльності та механізми контролю за владою у галузі культури.
Робоча зустріч присвячена також відкриттю виставки творів художників організації „Помаранчевий квадрат” та експозиції частини майбутнього музею Помаранчевої Революції, створеної спільно ГК „Пора”, автопробігом „Поїзд Дружби” і організацією художників та діячів культури „Помаранчевий квадрат”, а також презентації проекту „Помаранчевий квадрат – Поїзд Дружби”, що відбудуться 23 лютого у галереї „Арт-Блюз”.
Під час зустрічі учасники оприлюднять лист Президенту України Віктору Ющенку та Міністру культури та мистецтв Оксані Білозір про ситуацію, яка склалася у сфері державного управління культурою, та пропозицію створення механізму постійного врахування громадської думки відносно розробки та реалізації національної культурної політики: вдосконалення існуючих та ініціювання майбутніх законів.
Прес-конференція відбудеться 21 лютого о 15.00 в галереї „Арт-Блюз”, Андріївський узвіз, 38.
Контактний телефон: 279 73 88.

Bookmark and Share