8 студплатформчан увійшли до складу Ради партії "Справедливість"


Делегати оновили склад Ради партії, до якої увійшли також представники "Студентської платформи": Валерій Следзинський (Харків), Павло Ситнік (Одеса), Тетяна Анохіна (Луганськ), Руслан Дудкін (Донецьк), Денис Рудень, Олександр Нагурний, Володимир Шемаєв, Олексій Слободзян (всі - Київ). До складу Виконавчого комітету партії обрано лідера Студплатформи Володимира Шемаєва.

15 квітня 2009 року в Києві, за участі 150 делегатів, відбувся V з‘їзд партії "Справедливість", який прийняв відставку Івана ЧИЖА та обрав головою Ради партії Станіслава НІКОЛАЄНКА, а Олександра БАРАНІВСЬКОГО його заступником. За ініціативи делегатів, фундатора "Справедливості" І.ЧИЖА було обрано почесним головою партії.

Серед першочергових завдань новобраний лідер "Справедливості" визначив об'єднання лівих сил з метою переходу від олігархічно-кланової до соціально-орієнтованої політики в державі. По-друге, необхідно розпочати консультації щодо формування єдиних спільних списків до ВРУ, органів місцевого самоврядування та спільної кандидатури на президентську кампанію. І, насамкінець, вже з 16 квітня стартує тур по регіонах України лідерів партії.

Bookmark and Share