"Благодійність – не популізм, а стан душі"


"Благодійність – не популізм, а стан душі" – переконана координатор акції «Почуйте всі» у Рівному, Голова Молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив», - Марія Димухаметова.
Україна завжди славилася благодійністю своїх громадян, які щедро обдаровували без будь-якої користі міста і села. Благодійництво було моральним обов'язком чи не кожної заможної людини. Для одних – це невід’ємна частина віри, для інших – природна потреба. Та в усіх випадках благодійність – це пожертвування. Людина віддає частину своїх коштів, часу, сил для того, щоб комусь стало краще.
Благодійність – це можливість ділитися душевним теплом, допомагати матеріально тим, хто цього потребує. Кожна людина сама для себе вирішує, яку саме форму благодійності обрати. Хтось допомагає фінансово, будує цілі установи, а хтось, усиновивши дитину, робить її життя щасливим. Будь-яка допомога важлива і навряд чи можна визначити, яка більше, яка менше. Це небайдужість до чужої людини і добровільне бажання допомогти їй у важкій ситуації. Форми благодійності всі абсолютно рівнозначні. У кожного різні можливості. Хтось може дати хліб, хтось - гроші, хтось – проявити увагу.  
Яскравим прикладом того, як можна долучитися до доброї справи  є  щорічна благодійна всеукраїнська акція «Почуйте всі!».
З 3 по 10 травня 2009 року в регіонах України проводитиметься щорічна благодійна всеукраїнська акція «Почуйте всі!», метою якої є збір коштів на закупівлю медичного обладнання для безоплатної діагностики та лікування дітей з вадами зору.
Акція «Почуйте всі!» проводитиметься в Україні вже четвертий рік поспіль.
На Рівненщині акцію традиційно координує Молодіжна громадська організація „Фундація Регіональних Ініціатив”
Організаторами заходу традиційно виступають:
·    Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця”
за участі:
·    Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту
·    Міністерства охорони здоров’я
·    Міністерства освіти і науки
·    Міністерства культури і туризму
·    Державного комітету телебачення і радіомовлення.
Під час проведення заходу проходитиме доброчинний збір коштів, на які буде закуплено та передано необхідне медичне обладнання. обласним дитячим лікарням України. Підтримати цей проект може кожен, хто бажає допомогти дітям, які позбавлені змоги повноцінно сприймати оточуючий світ. Для того, щоб долучитися до проведення доброї справи потрібно зовсім небагато, всього-навсього пожертвувати бодай невелику суму коштів на придбання необхідного для діагностики дітей з вадами  зору обладнання. Пам»ятайте, саме від вас залежить наш завтрашній день,  а діти – це і є майбутнє!Принципи моральності та чуйності – це не лише обов'язок, а й потреба сумлінної людської душі. Адже справжня благодійність не потребує винагороди, вона закладається в самому вчинкові та в добрій волі того, хто дає і співпереживає, це не популізм, а стан душі.

nvm86ster@gmail.com

Bookmark and Share