Благодійна акція ПИСАНКА


Понад 700 осіб, які мешкають в різних регіонах нашої держави, отримають напередодні Великодня подарунки від Спілки Української Молоді в Україні та Організації Українських Жінок (Великобританія) в рамках проведення доброчинної акції «Писанка». 


«Ініціаторами такої акції стали активістки Організації Українських Жінок, які й запропонували СУМівцям з України долучитися до її проведення. Фінансову підтримку проведенню такої акції надали члени ОУЖ, а ми забезпечимо її організацію», - розповів голова Крайової Управи Всеукраїнської молодіжної організації СУМ в Україні Святослав Липовецький. 


Символічні кошики з привітаннями та неодмінними атрибутами великоднього святкового столу: паскою, крашанками, маслом, сиром, фруктами, м’ясними й кондитерськими виробами, отримають потребуючі люди в Тернопільщині, Івано-Франківщині, Львівщині, Донеччині, Рівненщині, Херсонщині, Чернігівщині, Кіровоградщині, Хмельниччині, Київщині та в Києві. 


«Долучившись до акції «Писанка» молодь матиме нагоду не лише передати подарунок людям похилого віку, інвалідам, ветеранам визвольних змагань, але й поспілкуватися з ними про життєві проблеми, подарувати кілька хвилин радості та уваги. А це, погодьтеся, є чи не найціннішим подарунком», - каже Святослав Липовецький. 


http://www.maidan.org.ua/static/narnewslviv/1239625857.html

Bookmark and Share