Нацрада молодіжних організацій нагородила .... ПОРУ


В переліку найактивніших громадянських організацій, відзначених за підсумками 2004 року Нацрадою молодіжних організацій, є «Пора». Про це передає “ForUm”
В інтерв’ю кореспонденту “ForUm” глава Нацради, народний депутат Віталій Хомутинник підкреслив, що «”Пора” - це дійсно один з найяскравіших проектів року». Народний депутат переконаний, що цей проект заслуговує «найвищої оцінки за рівнем політтехнологій і піару».
Разом з тим, Хомутинник вважає, що даний проект - «хлопавка, яка вистрілила в 2004 році і все, далі тенденція піде тільки на загасання».
Відповідаючи на питання, як можна тоді пояснити таку суперечність, що, підтримуючи кандидатуру Януковича, Хомутинник критикував «Пору», а зараз її нагороджує, він зазначив, що основна особливість Нацради молодіжних організацій - незаполітизованність.Хомутинник також підкреслив, що в період передвиборної кампанії, хоч він і був лідером коаліції молодіжних організацій, було «ухвалено однозначне рішення, що Нацрада молодіжних організацій не підтримує жодного іншого кандидата».
Депутат пояснив це тим, що в Нацраді близько 60 організацій «є і помаранчеві, і сині, і червоні. І не можна було перетворювати цей орган на політичний. «Якби Нацрада стала на сторону Януковича, оскільки я повністю підтримував цього кандидата, то сьогодні ми б вже закрили цю організацію, оскільки прив’язка до одного з кандидатів - це розкол всередині. Тому Нацрада була зовні політики. І після виборів ми підвели підсумки, потиснули один одному руки і сказали, що продовжуємо працювати», - резюмував глава Нацради молодіжних організацій.

Bookmark and Share