Публікації

Студплатформа Харькова реализовала проект "Харьков за здоровый образ жизни"


Проект "Харьков за здоровый образ жизни" реализуется при фин

Зарплатні очікування ТОП-менеджерів


Середня зарплата, на яку розраховує ТОП-менеджер в Україні, — 15 тис. грн. Мінімальні зарплатні очікування знаходяться на рівні 9-10 тис. грн., а найбільш амбіційні кандидати хочуть отримувати від 25 тис. грн. Такі дані отримані під час нового дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Топ-менеджери  —  професійна  сфера  з  одним  із  найвищих  рівнів  конкуренції  на  ринку  праці України.  Так,  у&nbsp

Принцеса в камуфляжі чи пацанка на підборах: чи легко живеться дівчині з Військового?


Вони одні з найзагадковіших студентів Шеви. Вони безперечно перші студенти, які зустрічають схід сонця, при цьому спавши вночі. Вони студенти Військового інституту. Суто жіночій редакції «730» стало цікаво як живеться дівчатам серед «не дівчачих» умов.

Почнемо з того, що ВІ готує журналістів, психологів, юристів та перекладачів. Студенти отримують диплом , де зазначена сама цивільна спеціальність та записано посаду.

Від автора, громадянина Росії


Здравствуйте! Мне,как гражданину России,стыдно за свою страну,совершившую очередное преступление - аннексию Крыма.

Здравствуйте! Мне,как гражданину России,стыдно за свою страну,совершившую очередное преступление - аннексию Крыма. Были нагло и цинично попраны все нормы международного права.

Заявление руководства Всеукраинской молодежной общественной организации «Фундация Региональных Инициатив» по поводу сложившейся ситуации в стране


Более десяти лет ВМОО «Фундация Региональных Инициатив» (ФРИ) действует в Украине с целью активизации молодежи для прогрессивных изменений в обществе и мире в целом. Тысячи парней и девушек, от Ужгорода до Луганска и от Чернигова до Севастополя прошли через ряды ФРИ. Среди наших задач – взаимодействие жителей разных регионов Украины, содействие единству украинской молодежи, осознание общих для жителей всех уголков Украины ценностей.

Более десяти лет ВМОО «Фундация Региональных Инициатив» (ФРИ) действует в Украине с целью активизации молодежи для прогрессивных изменений в обществе и мире в целом.

Хто такий Юрій Шевельов? Гід по Шевельову для українського суспільства


Видавництво “Комора” підготувало перероблене й доповнене видання “Оксана Забужко, Юрій Шевельов. Вибране листування на тлі доби: 1992-2002. З доданими творами, коментарями, причинками до біографії та іншими документами”. Книжку опубліковано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект “Гід по Шевельову” – серія культурних та освітніх заходів, які разом із перевиданням вибраного листування Оксани Забужко та Юрія Шевельова дадуть змогу українському суспіль

Новий рівень організації учбового процесу: Instudies.com


Плутанина в розкладі, новини, про які дізнаєшся запізно, учбові матеріалі, на пошук яких витрачаються години - звичні супутники студентського життя на пострадянському просторі. Однак така ситуація значно гальмує навчальний процес, тому в багатьох ВНЗ Європи та США створені мережі, що дозволяють ефективно орієнтуватися в учбовому процесі.

Для успішної оранізації академічної мережі необхіден сервіс, що створений виключно для учбових цілей - така думка прийшла в голову розробникам сайту instudies.com.

У Рівному «Вуличний університет» приймав лекторів-мандрівників


Лекторами на четвертій зустрічі були: Ілля Канкров – фотограф, музикант, мандрівник, альпініст. Він розповів учням про поділ туризму, а також ділився знаннями про вело туризм в Україні, а саме про те, як необхідно поводитися в горах і т.д.

Лекторами  на четвертій зустрічі були:  Ілля Канкров – фотограф, музикант, мандрівник, альпініст.

Пластовий захід "Свято Весни" який відбувався 25-26 травня


25-26 травня відбулось Свято Весни – Свято Героїв ММО «Станиця Рівне – Пласту – НСОУ». Цьогорічне Свято Весни було приурочене Святу Героїв, яке традиційно відзначається наприкінці травня. Саме Свято відбувалось поблизу с. Олександрія, де у 1928 році відбулась Перша Пластова Зустріч на Волині.

Новий революційний формат Language School Summer 2013 від AIESEC!


АIESEC – міжнародна молодіжна організація, яка допомагає розвивати професійні навички та особисті якості, отримувати новий досвід, приймаючи участь у міжнародних програмах та в організації проектів.

Вже з 03.06.13 у м. Києві починає свою роботу освітній проект Language School, який створено для молодих людей, які прагнуть розвиватися та вдосконалювати свої мовні навички.

Bookmark and Share

RSS-матеріал